Haber

Beylikovaspor 11 yeni transferini açıkladı

Süper Amatör Lig grubu Beylikovaspor, 11 yeni transferini imza töreniyle duyurdu.

2023-2024 Muhteşem Amatör Lig döneminde mücadele edecek olan Beylikovaspor, yeni dönem hazırlıkları için teknik direktör Levent Bayram ile anlaştı. Beylikovaspor yönetimi, Sportif Menajer olarak Ömer Eren’i getirdi. Açıklanan teknik kadroya göre Levent Bayram’ın yardımcılıklarını Celil Çınar ve kaleci antrenörü Neşet Çolpan yaptı. Beylikovaspor, iç transferde sadece 6 isim ile anlaşırken, birçok oyuncuyla yollarını ayırdı. Yönetim; Emre Aytemur, Ali Ertaş, İsmail Esmer, Mustafa Bilen, Tuna Erakay ve Alihan Özdemir ile tekrar el sıkıştı.

Beylikovaspor, Beylikova Belediyesi Toplum Tesisleri’nde düzenlenen imza töreninde 11 yeni transferini açıkladı. Törende Belediye Başkanı Özkan Alp, Kulüp Başkanı Ersin Kaya ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu. Teknik heyetin imzalarının ardından Birlikspor’dan Kaleci Eser Bozkurt ve Murat Korkmaz, Söğütspor’dan Hakan Demirel, Oğuz Çelik, Özkan Can, Samet Köstebekçi ve Onur Elmas; Vitraspor’dan İsmet Berkay Erdurmaz ve Yasir Yağcı’nın yanı sıra Kütahya Tepecikspor’dan Halil Mercan Beylikovaspor’a resmen katıldı.

Başkan Özkan Alp, Beylikova Gençlik ve Spor’un her zaman yanlarında olduğunu belirterek, teknik heyet ve futbolculara yeni dönemde başarılar diledi. – ESKİŞEHİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu