Teknoloji

Yapay Zeka Destekli Tarayıcı Opera One Yayınlandı

1995 yılından beri hayatımızda olan internet tarayıcısı Opera için yeni bir dönem başladı. Geliştirici grubu yapay zeka destekli araçlara odaklanıyor. Opera Bir” adlı yeni internet tarayıcısı erken erişime açıldı. Opera One, sunduğu özelliklerle kullanıcıların ilgisini çekmeyi başaracak gibi görünüyor.

Opera One, şimdiye kadar alışık olduğumuz Opera tasarımından çok farklı bir görünüme sahip. Yapay zeka odaklı teknolojiler ve eklentiler için arayüz boş bırakmak Bunu tercih eden geliştiriciler, özelleştirme için maksimum alan sağlamıştır. Kullanıcılar, halihazırda yayınlanmış veya gelecekte yayınlanacak olan yapay zeka araçlarını tek tek veya ” sekme adaları“adlı kategoriler altına diledikleri gibi yerleştirebilecekler.

Opera One böyle görünecek

Opera One dikkat çekici özelliklere sahiptir. Bunlardan biri bu tarayıcının sekmeleridir. otomatik olarak gruplayabilir olmak. Diyelim ki Opera One’da bir tarafta Steam ve Epic Games gibi oyun odaklı web siteleri, diğer tarafta Google Docs ve Spreadsheets gibi servisler açtınız. Tarayıcı, Steam ve Epic Games’i otomatik olarak bir grupta birleştirecektir.

ChatGPT, Opera One’ın bir parçasıdır!

Son zamanların en tanınan yapay zeka araçlarından biri ChatGPT Opera One’ın dahili bir parçasıdır. Tarayıcıyı indiren kullanıcılar anında bu chatbotu kullanmaya başlayabilirler. Ayrıca ChatGPT’ye benzer bir araç olan ChatSonic de bu internet tarayıcısında aktiftir. mevcut.

Opera One tanıtım videosu

Dilerseniz henüz erken erişimde olan Opera One’ı indirebilirsiniz. kullanmaya başlayabilirsiniz . Tarayıcıya erişmek için Buradatıklayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu