Haber

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Yedişehitler Kapalı Cuma Pazarı alanında esnafla bir araya geldi.

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, güçlendirme çalışmalarının devam ettiği Yedişehitler Kapalı Cuma Pazarı alanında esnafla bir araya geldi. Önder Başdeğirmen, başta doğalgaz talebi olmak üzere esnafın taleplerinin yerine getirilmesi için gerekli talimatları verdi. Esnaf, 20 yıldır el atılmayan Kapalı Cuma Pazaryeri’ni güçlendirip yenileyen Lider Başdeğirmen’e teşekkür etti.

Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, kentte hizmet veren esnaflarla bir araya gelerek esnafın talep ve önerilerini dinleyerek, neler yapılması gerektiği konusunda istişarelerde bulundu. Lider Başdeğirmen, geçtiğimiz yıl kışın yoğun kar yağışı nedeniyle hafif hasar gören ve güçlendirme çalışmalarına başlanan Yedişehitler Cuma Kapalı Pazar alanında son olarak esnafla buluştu. Esnafın talep ve tekliflerini dinleyen Lider Başdeğirmen, yapılması gerekenlerle ilgili departman yöneticilerine gerekli talimatları verdi.

Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, kapalı pazar yerinde esnaftan doğalgaz talebi olduğunu belirterek, “Buradaki zemini kaldıracağız. Bu sefer doğalgaz hatları döşenebilir. Torosgaz İl Müdürümüz Mehmet Bey’i davet ettim ve geldi.”Yağmur girmesin diye tavanda yer açacağız. Bu sayede hava sirkülasyonunu sağlamış olacağız.”

Kentte 136 cami bulunduğunu kaydeden Lider Başdeğirmen, 100’e yakın tuvaletin yenilendiğini ve çevre düzenlemesi yapıldığını anlattı. Başdeğirmen, “İlimize her türlü hizmeti vermeye devam ediyoruz.”

Yedişehir Cuma Kapalı Pazaryeri’nin geçen yıl kışın yoğun kar yağışında hafif hasar gördüğüne değinen Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, “Davraz Kapalı Pazaryeri o kar yağışında çöktü. Biz burada da aynı tehlikeyi sezdik, güçlendirme programına aldık. Gördüğüm kadarıyla güzel bir şekilde güçlendiriliyor ve “Alan bitmek üzere. Alan aydınlatılacaktır. Ardından zemin çalışmaları yapılacak” dedi.

Esnaf tek tek konuşarak talep ve tekliflerini bildirirken, Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen de yapılması gerekenler hakkında talimat verdi. Esnaf buluşmaları için Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e teşekkür eden esnaf, “Şehir merkezinde güzel düzenlemeler yaptınız. Camilerde çalışıyorsunuz çok güzel. Allah razı olsun. Güçlendirme çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.” 20 yıldır el değmeyen kapalı pazar yerimizin 20 yılın derdini hallettiniz.” görüşlerini bildirdi. – ISPARTA

saricam-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu