Ekonomi

CEPTETEB Mobil kullanıcılarına özel iPhone 14, Apple Watch 8 veya Airpods Pro kazanma fırsatı

Türk İktisat Bankası (TEB), taşınabilir bankacılık uygulaması CEPTETEB Taşınabilir kullanıcılarına özel yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında CEPTETEB Taşınabilir üzerinden işlem yapan mevcut ve yeni müşteriler iPhone 14, Apple Watch 8 veya Airpods Pro hediyelerinden birini kazanma fırsatı yakalıyor.

Kampanyaya katılmak için CEPTETEB Mobil’de Kampanyalar sekmesinden “Katıl” butonuna tıklayın; Kampanya kapsamında CEPTETEB Mobil’i ücretsiz indirip uygulama üzerinden yeni müşteri olanlara 3 çekiliş, uygulamaya başka banka hesaplarını ekleyenlere 2 çekiliş, kredi başvurusu yaparak 1 çekiliş hakkı veriliyor. CEPTETEB Taşınabilir üzerinden 1 adet otomatik fatura talimatı vererek, 1 adet QR ile para çekerek ve 1 adet yatırım hesabı açarak kart kullanabilirsiniz. 1 ve Kolay Adres tanımlayarak 1 çekiliş hakkı olmak üzere toplam 10 çekiliş hakkı elde edebilirsiniz.

 

Kampanyadan yararlanmak için son tarih 30 Eylül.

30 Eylül tarihine kadar geçerli olan kampanya kapsamında CEPTETEB Portable kullanıcıları ve ilk kez alışveriş yapacak olanlar, taşınabilir uygulama üzerinden işlemlerini tamamlayarak 3 iPhone 14, 5 Apple Watch 8s veya 15 Airpods Pro’dan birini kazanma şansına sahip olacak. .

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu